محل تبلیغات شما
بعضی آدمها تو زندگی ما واقعا تکرار نشدنی هستند . مثل فاطمه برای من که از دبستان دوست داشتم باهاش دوست صمیمی بشم و این واقعا غیر ممکن بود . نمیدونم به هر ترفندی بود دلم میخواست بهش نزدیک بشم ی بار خاطره نوشتم ی بار باهاش صحبت کردم اما هیچوقت نتونستم بهش اونجور که باید و شاید نزدیک بشم . وقتی بعد اون همه سال یهویی فهمیدم فامیل شکیباست یهویی انگار دنیا رو بهم دادن اما مریم همه چیو خراب کرد . اوایلش بیخیال شدم و گفتم بیخیالش ولی بعد هرچی میگذشت دلم میخواست بیشتر جای مریم باشم .

یه اعتراف کوچیک اینکه هیچوقت دوست نداشتم جای کسی باشم  اما دوستی فاطمه فرق میکرد . انگار واقعنی باید جای مریم میبودم . نمیدونم چرا وقتی خبر عقدش و شنیدم کلللللی ذوق مرگ شدم ولی تهش ناراحت شدم ک کاش منم تو جشن کسی که خیلی دوستش داشتم میتونستم باشم . .

مریم از سر قضیه آقای حدادی به بعد همه دیدگاه ها رو با من به دید منفی کرده . حتی پیش قدم شدم واسه آشتی اما انگار فایده نداشت . چنان عقده ای از من به دل گرفته و غلو درباره من کرده و شایدم یکم دروغ قاطی کرده که . نمیدونم . به هرحال من خیلیییییی خوشحال نیستم کلی دلم میخواست راجع این موضوع با دانیال صحبت کنم . اما نمیدونم چرا نمیتونم . انگار حس کنم بگه چقدر بچه است یا فلانه و . اما من همیشه دلم میخواسته باهاش کلی صحبت کنم . راجع تمام این احساسات . فعلا نتونستم . چقدررررررم بده وقتی آدمی نتونه حرفای دلش رو به شوهرش بگه  . واقعیت امر اینه من همیشه دلم مخواسته دوست صمیمی فاطمه بشم . از همون دبستان بگیر تا الان . تی اون روزی که مادر فاطمه و دوستاش و به مدرسه آوردند تا بگن فاطمه چرا احضار جن کرده من بازم دوست داشتم منم کنارش بودم و با تموم دعواهای مامانم بازم مامانم منم میومد تا اینجور بیشتر بهش نزدیک بشم . گاهی از این همه احساسات بچگانه خودم خنده ام میگیره . ی جورایی لجم میگیره . ولی بعدش پیش خودم میگم این ی نیاز طبیعیه که آدمها دوست داشته باشند که دوستی کنارشون باشه با این ویژگی های شخصیتی مهم . ی تصمیمی میخوام بگیرم الان نزدیک 6ماهه اصلا شایدم بیشتر اون فاطمه سابق نبودم . باید بیشتر به فکر اطرافیانم باشم . شکیبا ، ملیکا ، مامان و مهم تر از همه دانیااااال !!!!

قضیه دوستی با فاطمه و این همه غریبگی اهاش اونقدر آزارم داده که دلم هنوزم گیره . اما چون عادت دارم فک کنم باید بگم لابد اون دوست نداره با من اشه و بیخیالش دیگه . .

ایشالا که خوشبخت بشـــــــــــه 

4.روزهای عجیب غریب

3. آرزویی که از کودکی ناکام مانده

فاطمه ,دوست ,دلم ,بشم ,ی ,انگار ,نزدیک بشم ,دلم میخواست ,بهش نزدیک ,ی بار ,نمیدونم به

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها